Uroda/Zdrowie

Zainwestuj w kołdrę i zdrowy sen

Odpowiednio dobrana kołdra to inwestycja nie tylko w wygodny sen, ale przede wszystkim w zdrowie. Jeśli kupimy okrycie z naturalnym wypełnieniem, powleczone bawełnianą i oddychającą tkaniną, zapewnimy sobie higieniczny wypoczynek i oszczędności. Dlaczego? Jedna porządna kołdra zastąpi nam kilka okryć gorszej jakości i z poliestrowym wnętrzem. Dodając do tego fakt, że takie przykrycie nadaje się na cały rok użytkowania – bez względu na porę roku – zobaczymy, że naprawdę warto w nią zainwestować.

Kołdra całoroczna – inwestycja w zdrowie

Kołdra całoroczna została tak uszyta i wyprodukowana, by zapewniać śpiącemu optymalną temperaturę bez względu na porę roku, a co za tym idzie, pogodę. Dzięki specjalnym włóknom znajdującym się w wypełnieniu kołdry, okrycie jest oddychające i chroni nas przed poceniem się lub marznięciem. Nawet, kiedy używamy jej w czasie upału, nie będziemy czuli zbyt wysokiej temperatury. Podobnie zresztą będzie jesienią i zimą. Kołdrę całoroczną warto kupić w większym rozmiarze, by później nie żałować. Tym bardziej, jeśli dzielimy łóżko z drugą połówką i któreś z nas ma tendencje do ściągania okrycia. Duża kołdra całoroczna jest więc nie tylko inwestycją w spokojny sen, ale i w zdrowie. W oddychającym wnętrzu przykrycia, nie gromadzą się szkodliwe roztocza i bakterie, a większość kołder można prać w pralce.

Kołdra na cały rok – pamiętaj o poszewkach

Nie tylko kołdra ma znaczenie dla komfortu snu i zdrowia. Równie istotne są poszewki, które zakładamy na okrycie i poduszki. Powinny być naturalne i prane w wysokich temperaturach oraz często zmieniane. Minimum raz w tygodniu ściągamy pościel i nakładamy nowe tekstylia. Jeśli nie chcemy prać ich w zbyt wysokiej temperaturze, dobrym rozwiązaniem będzie prasowanie parowe. Gorące powietrze zabije wszystkie bakterie i wirusy, co szczególnie ważne, jeśli zmieniamy pościel, np. po przeziębieniu.

Wszystko, co warto kupić do sypialni, czyli kołdry, poduszki, pościel i wygodny materac, możesz zamówić w tym sklepie internetowym: https://expertsnu.pl/. Znajdziesz tam również modne dekoracje i meble.

Dodaj komentarz