Rozrywka

Suknie, sukienki

Mamy już jesień, powoli zbliża się koniec roku, a co za tym idzie czas świąt, wesel, sylwestrowych bali, studniówek oraz zabaw karnawałowych. Warto już teraz rozejrzeć się za idealną kreacją, a nie zostawiać to na ostatnią chwilę. Zakupy mają być przyjemnością, a nie gonitwą w stresie.

Jak wybrać tę najlepszą? 

Wybór odpowiedniej sukienki nie jest łatwy. Jaki model wybrać? Jaki kolor i fason? Każda z pań zadaje sobie to pytanie już na kilka tygodni przed planowaną imprezą. Patrząc na piękne sukienki w myślach analizuje, która byłaby najlepsza, bo każda z nas chce się czuć jak bogini, a nie jak siostra Kopciuszka w źle dobranej kreacji. Nie każdej kobiecie pasuje najmodniejszy fason. Ważne, by sukienka ukrywała niedoskonałości figury i eksponowała te części ciała, którymi kobieta może się pochwalić. Najważniejsze jednak żeby dobrze się czuć w wybranej kreacji. Należy również brać pod uwagę, na jaką okazję ta sukienka ma być. Idąc na wesele pamiętamy, żeby zachować umiar, nie wybierać krzykliwych kreacji oraz że biel i odcienie ecru to kolory zarezerwowane wyłącznie dla Panny Młodej. Drugą ważną kwestią przy wyborze jest miejsce, w którym będzie odbywać się przyjęcie. Nie należy zakładać długiej kreacji, te należy zostawić na przyjęcia oraz bale odbywające się w lokalach. Dopiero po zakupie sukienki należy rozejrzeć się za butami, torebką i resztą dodatków, tak aby wszystko tworzyło idealną całość.

A co na Sylwestra? 

Nieważne czy planujemy Sylwestra w gronie przyjaciół na domówce, czy na wielkim balu. To dzień który należy spędzić wyjątkowo oraz wyglądać tej nocy oszałamiająco. To jedyna noc w roku kiedy można, a nawet trzeba pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa oraz olśniewać blaskiem. Nawet jeśli na co dzień wolimy luźny styl, to przeglądając sukienki sylwestrowe nie należy się tym sugerować. Tu możemy dać się ponieść fantazji. Panująca moda pozwala na dobranie stroju, który będzie nie tylko zgodny z aktualnymi trendami, ale każda z pań znajdzie coś odpowiedniego do swojego typu urody oraz sylwetki. W odróżnieniu od nieco ograniczających nas uroczystości, takich jak studniówka czy wesele, bal sylwestrowy jest taką okazją, gdzie naprawdę możemy zaszaleć ze strojem. Najważniejsze, by oddawał nasz charakter.

Dodaj komentarz