saszetki nikotynowe jako opcja dla palaczy
Ciekawostki

Saszetki nikotynowe czyli nowa opcja dla palaczy

Dym papierosowy powoduje nieprzyjemnie zapach. Palacze poszukują innych rozwiązań. Chodzi o opcje, które nie posiadają brzydkiego zapachu.

Nowości na rynku nikotynowym

Jedną z nowości, które można spotkać na rynku nikotynowym są saszetki nikotynowe – https://nikotynowe.pl/ Produkt ten przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie kupi go nikt kto nie ma ukończonych 18 lat.

Saszetki tego typu zawierają w sobie nikotynę. Umieszcza się je pod wargą. Nikotyna zostaje wtedy uwolniona. Osoba stosująca saszetki musi pamiętać o tym, że działają one tylko przez 30 minut. Po tym czasie nie nadają się już do użytku.

Zawierają one odpowiednią ilość nikotyny. Saszetki różnią się od siebie w tym ile miligramów nikotyny zawierają. To co wyróżnia poszczególne saszetki to również ich smak. Na rynku dostępnych jest wiele opcji.

Jak kupować saszetki nikotynowe?

Produkt ten jest łatwo dostępny w sieci. Osoba kupującego powinna mieć ukończone 18 lat. W innym wypadku nie mogła dokonać zakupu.

Saszetki są najczęściej oferowane przez sklepy internetowe. W miejscach tego typu można znaleźć praktycznie każdy smak. Dostępne są również określone marki. Klient ma więc możliwość spróbowania różnych produktów. Może ocenić, który z nich będzie dla niego najbardziej odpowiedni.

Produkt ten najczęściej jest sprzedawany w opakowaniach zawierających 22,7 mg nikotyny. Dostępne są jeszcze opcje nieco silniejszych produktów. Mają one aż 35 mg nikotyny w jednej saszetce.

Oferowane produkty mają bardzo różne ceny. Zazwyczaj zakup produktu w obrębie jednej marki jest zbieżny cenowo. Kiedy się jednak bierze pod uwagę inne marki to ceny są różne. Przykładowo saszetki nikotynowy Bagz kosztują około 16 zł bez względu na smak. Z kolei Bad Mojo już około 17 zł. Warto jednak dodać, że te drugie mają zwiększoną zawartość nikotyną w jednej saszetce.

Dostawa w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą saszetek nikotynowych jest zazwyczaj darmowa od pewnej kwoty. Kwotą bazową jest tutaj 100 zł. Czas oczekiwania na dostawy wynosi 2 do 3 dni. Trzeba więc pomyśleć wcześniej o zrobieniu stosownych zakupów.

Gdzie jeszcze można znaleźć saszetki nikotynowe?

Saszetki dostępne są również w sklepach stacjonarnych. Ma to jednak miejsce w dużych miastach. Mniejszych miejscowościach nie ma możliwości zakupu saszetek nikotynowych. Klienci muszą się więc zaopatrywać w sklepach internetowych.

W wielu galeriach handlowych również istnieje możliwość zakupu saszetek nikotynowych. Są one dostępne na specjalnych stanowiskach. Miejsca te wyglądają tak samo, jak te gdzie sprzedaje się e-papierosy. W razie podbramkowej sytuacji klient ma więc możliwość zaopatrzenia się właśnie w takim miejscu.

Dodaj komentarz