Motywacja

Jak pozbyć się negatywnych emocji i odetchnąć pełnią życia?

Codzienny stres, zabija nie tylko naszą kreatywność, czy koncentrację, ale również cały organizm. Najbardziej cierpi nasz umysł, który pod wpływem problemów nie potrafi się oczyścić i piętrzy w sobie masę negatywnych emocji, czarnych myśli i strachu. Jaki jest sposób na odetchnięcie pełnią życia, szczęście i totalny luz? Warto wypróbować hirudoterapii http://pijawki.abros.pl/, ale to nie wszystko.

Odpręż się NIEzwyczajnie

Zabiegane życie, praca na etacie, dom, dzieci – czynniki stresogenne czekają na nas w każdej sekundzie życia. Odprężenie przed telewizorem na niewiele się zdaje, gdyż nasz znerwicowany umysł bombardowany dramatami ze świata, chorobami, rozterkami bohaterów serialowych i katastrof nakręca się jeszcze bardziej. Koło się zamyka i w efekcie nawet podczas odpoczynku się stresujemy i nakręcamy spiralę emocjonalnej lawiny.

Zamiast tego lepiej nauczyć się odpoczywać na łonie natury czytając dobre, mądre i spokojne książki, słuchając odgłosów przyrody, czy uprawiając jogę, medytację albo 10-minutowe techniki oddechowe. O wpływu oddechu na nasze życie i zdrowie nie trzeba wiele mówić. Niedotlenione tkanki – efekt stresu to przyśpieszony, płytki i szybki oddech – chorują, rozsypują się i sprawiają, że czujemy się źle nie tylko emocjonalnie, ale również fizycznie.

Zerwij ze stresem

Zamknij drzwi za stresem dzięki naturalnym metodom. Jedną z nich jest na przykład regularne picie ziół, wybieranie Yerba Mate zamiast kawy i herbaty, czy włączenie do diety warzyw bogatych w magnez. Dlaczego? Stres i kofeina wypłukują go, co z kolei przedkłada się na brak koncentracji, pogorszenie nastroju i jeszcze większe dołki psychiczne.

Raz na zawsze powiedz stresowi STOP

Kolejną naturalną metodą na uwalnianie blokad emocjonalnych i stresu jest hirudoterapia, czyli leczenie pijawkami http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami. Pijawki za pomocą substancji leczniczych w swojej ślinie, są wstanie oczyścić nasz organizm, zrelaksować nas i pozwolić nam się odprężyć. Wysysają również z naszego organizmu toksyny, co sprawia że poczujemy się lepiej również pod względem fizycznym.

Dodaj komentarz