Hobby

Zabawki dla dziewczynki 3 lata

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Szukasz fajnej zabawki dla swojej trzyletniej córeczki? Zapomnij o tabletach, smartfonach, laptopach i innych gadżetach, które zatrzymują dziecko w domu. Maluchy potrzebują wyszaleć się i zużyć roznoszącą je w ciągu dnia energię. Zachęć więc dziecko do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zabawa na zewnątrz jest dla malucha nie tylko zdrowa ze względu na jego układ odpornościowy, ale również doskonale wpływa na jego kondycję i prawidłowy rozwój. Harce poza domem mają jeszcze jedną zaletę: dziecko poznaje inne dzieci i rozwija swoje umiejętności socjalne. Dlatego też jak najczęściej zabieraj dziecko na długie spacery!

W przypadku chłopców sprawa jest prostsza. Od małego szkoli się ich na kierowców rajdowych i pozwala być łobuziakami. Rodzice szybko kupują im wszelkiego rodzaju jeździki, rowerki biegowe czy samochody elektryczne. Dziewczynki jednak też mają w sobie niespożytą energię i chęć do poruszania się jeszcze szybciej. Nie wolno odbierać im frajdy z jazdy tylko ze względu na powszechnie utarte schematy. Z tego właśnie założenia wyszła firma Berg, wypuszczając na rynek swój typowo dziewczęcy gokart.

Gokart na pedały Berg Buddy to zwykły gokart, jednak o wyjątkowym designie. Jest różowo-biały. Jakie inne kolory może bardziej pokochać prawdziwa księżniczka? Już na pierwszy rzut oka widać, że to pojazd dedykowany małym kobietkom. Poza wyróżniającym go wyglądem gokart w niczym nie różni się od zwykłych „chłopakowych” wersji. Jest niezwykle wytrzymały i bezpieczny. To co w tym modelu jest najważniejsze to to, że rośnie wraz dzieckiem. Kierownicę i siedzenie można regulować, dziewczynka może więc nim jeździć aż do ukończenia 8 roku życia. Seria Berg Buddy wyposażona jest w skrzynię biegów BFR. Dzięki niej można komfortowo poruszać się do tyłu. Rodzice doceniają wagę pojazdu. Waży on tylko 18kg, dzięki czemu łatwo jest go przenieść z miejsca na miejsce, gdy dziecko wjedzie nie tam, gdzie trzeba.

No dobrze, ale dlaczego akurat gokart? Przecież na rynku dostępnych jest wiele dziewczęcych rowerków, ozdobionych do tego chorągiewkami i koralikami. Jednak rowerki nie są bezpiecznymi i stabilnymi zabawkami. Nawet te wsparte dodatkowymi kółkami są wywrotne i maluchy łatwo z nich spadają lub przewracają się wraz z nimi. Gokart na swoich czterech kołach jest w stanie przejechać nawet trudne przeszkody, a dziecko bezpiecznie siedzi na wygodnym siedzisku. Siniaki zarezerwowane są dla chłopaków. Małe damy wolą komfortowe podróżowanie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz